Electronic Revival

Archiwum » Lipiec, 2012

Podziękowania

16 lipiec, 2012
Podziękowania

No i znowu po Festiwalu kolejnym. Już siódmym!

Powoli opadają emocje z nim związane, te duchowe, muzyczne, pełne elektryzujących dźwięków, jak i te stresujące tuż przed . Tutaj bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim, którzy nie zważając na własne zdrowie, a może nawet życie, pospieszyli z pomocą w ratowaniu sceny i sprzętu przed nawałnicą. Bez Waszej pomocy, pewnie wszystko poszło by w niwecz i festiwal po prostu by się nie odbył. Jednak solidarność miłośników muzyki jest wielka! Dzięki temu że ludziska zakasali rękawy i pomogli przenieść wszystko do GOK-u. koncerty opóźniły się tylko o godzinę! Był to bardzo spontaniczny gest i nieoceniona pomoc z Waszej strony, za co jeszcze raz Wszystkim Bardzo dziękujemy.

Dziękujemy także wszystkim sponsorom za nieocenioną pomoc materialną, bez której festiwal nie miałby prawa bytu. Podziękowania także kierujemy w stronę patronów w szczególności do Pana Senatora RP Andrzeja Kobiaka, Pana Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego Piotra Całbeckiego, oraz Starosty Tucholskiego Pani Doroty Gromowskiej i Wójta Gminy Cekcyn Pana Jacka Brygmana za pomoc w organizacji festiwalu i podniesienie jego rangi.

Dziękujemy tak licznie przybyłej do Cekcyna publiczności - fanom i pozytywnie zakręconym el-maniakom za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery The Day of Electronic Music Cekcyn, a artystom za prawdziwą muzyczną ucztę.

Podsumowując krótko, wszystko dobrze się skończyło i mamy nadzieję że niedogodności związane z całym pogodowym i technicznym zamieszaniem, nie odbiły się za bardzo na jakości odbioru. Na pewno było mniej komfortowo i nie wszyscy mogli uczestniczyć w koncertach ze względu na ograniczoną pojemność sali w GOK-u, ale w tym momencie była to jedyna alternatywa na zorganizowanie festiwalu. Mamy nadzieję, że wbrew wszelkim przeciwnościom losu i natury uda nam się zorganizować festiwal również w przyszłym roku. Wkrótce w galerii zamieścimy zdjęcia z imprezy, a w tej chwili, dzięki uprzejmości Radka Barczaka, zapraszam do przeczytania obszernej relacji z festiwalu na wortal E-muzyk.pl

Z muzycznym pozdrowieniem - Organizatorzy

Konkurs Rozstrzygnięty

15 lipiec, 2012
Konkurs Rozstrzygnięty

W piątek 13-go lipca 2012 odbył się Finał konkursu dla Kompozytorów muzyki Elektronicznej.Jury w tym roku, nie  przyznało 1-go miejsca.Przyznano dwa drugie i jedno wróżnienie
Drugie miejsce ex aequo zdobyli:
                                 -Duet Jasieński & Łątkowski oraz Piotr Wojciechowski
Wyróżnienie w konkursie dostał:
                                 -Łukasz Tomalak

Publiczność najliczniej głosowała na duet Jasieński & Łątkowski
Słuchacze El-stacj głosowali na PiotraWojciechowskiego. 

          
     Ponadto Duet Jasieński & Łądkowski otrzymali w nagrodę:
                                Syntezator analogowy Moog Minitaur
               Piotr Wojciechowski :
                                Syntezator wirtualny Waldorf PPG 3.V
               Łukasz Tomalak   :
                                Zestaw oprogramowania Waldorf Edition

Nagrody ufundowali:
               Firma Audiostacja, Jarosław Starybrat, oraz Adam Bórkowski( Mr. Smok)